Наркоманія


Консультації з питань наркозалежності.
 Допомога у виборі реабілітаційного центру для наркоманів

narkomaniya

Наркоманія - це захворювання, яке проявляється в сильному потязі до вживання наркотиків. На жаль, з кожним роком наркоманія серед людства все більше і більше поширюється. Тільки в Україні кожного третього громадянина зачіпає наркоманія, яка за один день забирає безліч людських життів, серед яких є цінні члени суспільства, які могли б внести неоціненний вклад у розвиток цього суспільства.


Саме сумне те, що наркоманія заполонила підлітків - наше майбутнє і нашу надію. Наркоманія перешкоджає самовдосконаленню підлітків і їх навчанні в школах та інших навчальних закладах. Наркоманія спричиняє підліткову злочинність, так як у нічим незайнятих підлітків від неробства з'являються думки злочинного характеру, такі як злодійство і розбій. А скільки їх через цей смертельно небезпечний потяг під назвою наркоманія перебувають в місцях позбавлення волі! Так що щоб уникнути всього того негативного, що дає наркоманія, необхідно стежити за своїми дітьми і їх оточенням.
Наркоманія - це шлях до злочину, пов'язаних з вживанням наркотиків. Ці злочини пов'язані з нанесенням шкоди оточуючим з метою вилучення власної вигоди, в той же час - наркотик сам по собі є злом. Люди, яких торкнулася наркоманія, можуть бути потенційними злочинцями. Наркомани - це люди, які вживають наркотики і відчувають до них залежність. Наркомани, наркотики, залежність - все це і є наркоманія!

Наркоманія і залежність
Залежності бувають різними, але залежність, яку створює наркоманія дійсно складна. Наркоманія насамперед дає психічну залежність, тобто душевну, тож пов'язану з розумом. Якщо фізична залежність (пов'язана з тілом і з його відчуттями) швидко відпускає, то психічна - практично невиліковна. Наркоманія робить людей рабами наркотичних речовин. Наркотики в свою чергу є отрутою, яка в малих дозах викликає залежність і так зване почуття кайфу, а в великих дозах- смерть. Поширення та зберігання наркотиків переслідується законом, а це значить, що наркоманія створює потенційних злочинців. Люди, яких торкнулася наркоманія, а також залежні від наркотиків люди, крім вживання наркотичних засобів, можуть вдатися до крадіжки, вбивств і обману заради дози. Це ще один привід вважати, що наркоманія - це шлях до злочину.

Наркоманія має кілька стадій
На першій стадії наркоманія викликає у людини психічну залежність, яка з'являється вже після одного вживання. Коли людина вживає наркотики 1-2 місяці у нього, крім психічної, з'являється фізична залежність. На другій стадії наркоманія значно відрізняється від першої стадії. Тут вже наркоманія перетворюється в систематичне вживання, при якому людина заради дози може піти на різного роду злочини. Це може бути крадіжка, афера, розбій. На третій стадії наркоманія найнебезпечніша, ця стадія починається після трьох років систематичного вживання. Тут людина практично не контролює себе і своє оточення. Наркоманія створює у нього розумовий механізм, який працює виключно з однією метою - знайти наркотик і швидше вжити його. В основному людина не замислюється, де і яким чином йому взяти наркотик. Наркоманія - це складне захворювання, яке, як виявляється, можна лікувати. 

На телефоні гарячої лінії можна отримати консультації з питань лікування та реабілітації наркоманії в Україні

Другие материалы в этой категории: Алкоголізм »

Зворотнiй зв'язок

Вiдправте ваше повiдомлення

Нашi контакти

Нацiональна Гаряча Лiнiя України
вул. Анрi Барбюса, 58/1
Київ, Україна 02021
телефон: 0(800)507-703Соцiальнi мережi